Саакашвілі хоче відсторонити керівника Іллічівського порту (ВІДЕО)

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі вважає, що необхідно усунути з посади керівника Іллічівського морського торговельного порту Юрія Крука
Depo.Влада
22 липня 2015 20:44
ФОТО: depo.ua

Про це Саакашвілі написав у своєму "Фейсбуці", передає depo.ua.

"З портовою мафією пора закінчувати. Вчора на прес-конференції із заступником Держсекретаря США я говорив про серйозну інформацію про численні порушення в Іллічівському порту. Я обговорював це з Міністерством інфраструктури, і з правоохоронними органами. Коли я був призначений Головою ОДА, вже було оголошено конкурс на нового начальника порту, але після мого призначення з незрозумілих мені причин цей конкурс був скасований. Підозрюю, що мало місце лобіювання корупційних інтересів в Києві, так як знали, що при моїй присутності не вдалося б зберегти стару гвардію, яка весь цей час грабувала Україну через трансакції в офшорах і контрабанду. Думаю, на цьому етапі потрібно негайно усунути від керівництва порту пана Крука", - написав Саакашвілі. Також Саакашвілі хоче призначити прозоре службове розслідування.

"Треба призначити службове розслідування, я сам готовий зустрітися з усіма і всіх вислухаю, але цей процес повинен проходити прозоро і не так, як зазвичай", - додав він.

Нагадаємо, міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський 21 липня підписав накази про оголошення конкурсного відбору керівників 5 підприємств, серед яких ДП "Іллічівський морський торговельний порт".

Інші новини можна знайти на Одеса.depo.ua.