Саакашвілі хоче свою "Солідарність" в Україні

Екс-президент Грузії, губернатор Одещини Михайло Саакашвілі не має наміру створювати в Україні політичну партію, однак хоче заснувати народний рух "Солідарність"
Depo.Влада
22 лютого 2016 09:51
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю грузинському телеканалу "Руставі 2", передає depo.ua з посиланням на Грузия Online.

"До партій у народу негативне ставлення, оскільки в Україні це асоціюється з олігархами", - пояснив Саакашвілі. Тому він заявив про намір створити народний рух за типом польської "Солідарності".

За словами губернатора Одещини, команда, яку він очолить, візьме участь в парламентських виборах. "Моя амбіція - затвердити в Україні нові правила. Ми розпочали тут такий же рух, що і на початку 2000-го (в Грузії, - ред.). Зібрали молодь, різних регіональних лідерів і цей народ об'єднався для того, щоб в країні щось змінилося. Маємо намір провести зустрічі в 22 містах України", - заявив Саакашвілі.

Він також зазначив, що ситуація в Україні сьогодні дуже нагадує ситуацію в Грузії перед Революцією троянд. За його словами, народ йому довіряє тому, що він має досвід зміни ситуації.

"Наше головне завдання змусити правлячу еліту посунутися і дати прохід новим людям...Цей уряд має піти не тому, що я так хочу, а тому, що воно корумповане і має піти. Це вододіл. Це не буде просто. У парламенті все ті ж старі обличчя, олігархи все ще утримує багато в країні", - зазнаяив екс-президент Грузії.

Нагадаємо, що президентська партія Петра Порошенка також носить назву "Солідарність".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада