Саакашвілі: Глава Нацполіції звільнила "важняка" Мамку

Керівник національної поліції Хатія Деканоїдзе звільнила ще одного високопосадовця відомства - заступник начальника ГСУ – начальник управління розслідування корупційних злочинів Григорія Мамку
Depo.Влада
25 грудня 2015 10:44
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі, передає depo.ua.

"Керівник національної поліції Хатія Деканоїдзе звільнила "важняка" Мамку, по шкідливості цей керівник одного з центральних підрозділів був дужче звільнених нею раніше інших сподвижників Авакова: Паскала і Терещука", - написав Саакашвілі.

За його словами, Мамка був "стовпом корупційної системи рекету і втручання у бізнес в старій міліції".

"Президент Порошенко на нараді голів адміністрації в Одесі публічно доручив Авакову розібратися з беззаконням цього суб'єкта, після того, як я оприлюднив зготовані ним листи, але Мамку ніхто не тільки пальцем не торкнувся, він ще інтенсивніше почав тероризувати бізнес. І ось тепер Хатія викинула його з нової Національної поліції", - написав Саакашвілі.

"Так влаштовані члени моєї команди: вони самі не беруть і не дозволяють іншим брати участь у корупції. Я впевнений, що перші кроки Деканоїдзе - всього лише початок очищення поліції і вона доведе справу до кінця. Поліція взагалі близько не повинна підходити до бізнесу і тим більше брати участь у кришуванні, рейдерстві і в інших звичних схемах", - додав голова Одеської ОДА. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада