Саакашвілі через "втручання Коломойського" переносить форуми в Дніпропетровську та Запоріжжі

Форуми "Руху за очищення" у Дніпропетровську та Запоріжжі переносяться
Depo.Влада
13 березня 2016 13:49
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідоми голова Одеської ОДА та ініціатор проведення форумів Михайло Саакашвілі, передає depo.ua.

За словами Саакашвілі, причиною відтермінування заходів є "втручання Коломойського".

"Ми змушені перенести форуми "Руху за очищення", які повинні були відбутися 15 і 16 березня у Дніпрі і Запоріжжі через втручання Коломойського, який робить все можливе для того, щоб нам не вдалося зустрітися з громадянами в цих містах. Нам раптово відмовив в оренді завчасно замовлений нами зал "Менора" в Дніпрі, а інші приміщення під тиском олігарха просто відмовляються співпрацювати. Тому ми вирішили відкласти ці зустрічі до 20 і 21-го березня і якщо знадобиться проведемо їх навіть на вулиці", - заявив Саакашвілі.

Крім того, за його словами, в Одесі "посилюється всебічне протистояння Яценюка і його команди, включаючи голову ДФС Насірова, одному з наших головних проектів "Відкритий митний простір", тепер до цього протистояння активно приєдналась і міська влада".

"Наступного тижня я буду змушений безвиїзно знаходитись в Одесі, щоб захистити можливість створення такої митниці, яка виключатиме будь-яку можливість корупції і відстояти право громадян проходити митний контроль швидко і в людських умовах", - пояснив Саакашвілі.

"Не дивлячись на весь грандіозний опір корумпованих чиновників і олігархів ми обов'язково доведемо до кінця усі проекти, які ми почали здійснювати в Одесі, як і зустрінемося з людьми в Дніпрі і Запоріжжі незважаючи ні на що", - пообіцяв одеський губернатор. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада