Саакашвілі - Коломойському: Народ скоро поставить на місце ці пережитки бандитських десятиліть

Український олігархат є серйозною завадою на шляху становлення української держави, заявив голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі
Depo.Влада
6 вересня 2015 13:50
ФОТО: depo.ua

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", коментуючи заяву бізнесмена Ігоря Коломойського, передає depo.ua.

"Український олігархат, так само як і Путін, заважає становленню української держави та є головним живильним середовищем політичної корупції. Олігарх пропонує приспати мене як собаку, після невдалих спроб підкупити чи дискредитувати, перейшли на останній сценарій відомий олігархату - прямі погрози. Я думаю, народ України скоро вкаже цим заївшимся пережиткам з бандитських десятиліть на їхнє місце", - написав Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі заявив в інтерв'ю виданню "Фокус", що інтереси деяких українських олігархів збігаються з інтересами Кремля. В інтерв'ю одному з телеканалів він повідомив, що система ціноутворення у транспортній сфері контролювалася одним з олігархів і що в конфлікті навколо посади глави Державіаслужби прем'єр Арсеній Яценюк став на бік захисту інтересів Коломойського.

В свою чергу Коломойський досить жорстко відреагував на слова Саакашвілі, вдавшись до відвертих особистих образ на адресу одеського губернатора.

"Коли собака без намордника кого кусає, потрібно карати і собаку, і, що важливо, її господаря. Собак в таких випадках присипляють. А в нашому випадку можна відправити післяплатою до Грузії, щоб вона відповіла за покусаних там людей", - сказав Коломойський.

"Що стосується господаря, ми розуміємо, хто він", - додав він.

Коломойський вважає, що Саакашвілі за свої слова повинен заплатити грошима.

"Я вважаю, немає сенсу питати з брудного наркомана, поки він не пройде курси реабілітації від наркозалежності. Моя лінія поведінки - зустрічатися з ним у судах, відстоювати свою честь і гідність там, отримувати матеріальну компенсацію. Саакашвілі заявляв, що у нього зарплата двісті тисяч доларів - нехай з неї платить", - заявив скандальний олігарх.

Зазначимо, саме з подачі Саакашвілі був звільнений голова Державної авіаційної служби Антонюк, якого давно підозрювали у лобіюванні інтересів авіакомпанії МАУ Коломойського.

Більше новин про політику читайте у розділі Влада.depo.ua