Саакашвілі жалкує, що Яценюк злодій

Губернатор Одещини Михайло Саакашвілі каже, що жалкує, що довелося назвати Яценюка злодієм, але ще більш жалкує, що це правда
Depo.Влада
16 грудня 2015 15:57
ФОТО: depo.ua

Про це він написав  у "Фейсбуці" , повідомляє depo.ua.

"Відео, яке мені передали в Адміністрації Президента після моїх наполегливих прохань. На ньому чітко видно як Прем'єр-міністр обзиває мене "гастролером" і "треплом", а його міністр запропонував забратися з "його країни". Я використав слово "злодії" відносно Прем'єр-міністра і міністра внутрішніх справ і від цих слів не відмовляюся. Я люблю Україну і ми позбавимо нашу країну від злодіїв і шахраїв"- написав Саакашвілі. 

Нагадаємо, що 14 грудня між міністром внутрішніх справ АрсеномАваковим і главою Одеської облдержадміністрації Міхеілом Саакашвілі на засіданні Нацради реформ сталася суперечка.

Аваков кинув склянкою в Саакашвілі.

Саакашвілі закликав Адміністрацію опублікувати відеозапис поведінки прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та Авакова в ході засідання Нацради реформ.

Президент Петро Порошенко назвав ганебним інцидент між Аваковим і Саакашвілі на засіданні Нацради реформ.

Сьогодні міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оприлюднив відео сварки з губенатором Одещини Михайлом Саакашвілі під час засідання Нацради реформ.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада