Лави «Батьківщини» продовжують рідшати

Народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Володимир Полочанінов написав заяву про складення депутатських повноважень
Depo.Влада
3 вересня 2014 09:42
ФОТО: depo.ua
Лави «Батьківщини» продовжують рідшати
Лави «Батьківщини» продовжують рідшати

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook і оприлюднив фотографію заяви, передає ДеПо.

«Це єдиний можливий і логічний крок для мене, як для людини і громадянина, який щиро бажає жити і працювати в сильній і успішній державі Україна... Зараз мені уже нічого робити в цьому залі тому, що все, що в ньому відбувається, не має ніякого стосунку ані до моєї країни, ані до війни, яка в ній триває, ані до реформ і змін на благо, всі на виборах і зайняті тільки цим», - написав депутат.

Полочанінов вважає, що «цинізм і лицемірство на такому рівні, що мозок нормальної людини не може витримати такої інтоксикації».

«Змінити я цей стан речей в залі не можу, це об'єктивно, оскільки я не терорист і вірю в еволюцію, а брати участь у цій «війні» під час війни я не вважаю для себе можливим», - написав він.

Як повідомляв ДеПо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про розкол у «Батьківщині», у результаті якого Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов та інші політики покинули дану політсилу.