Лави «Батьківщини» продовжують рідшати

Народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Володимир Полочанінов написав заяву про складення депутатських повноважень
Лави «Батьківщини» продовжують рідшати
Лави «Батьківщини» продовжують рідшати

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook і оприлюднив фотографію заяви, передає ДеПо.

«Це єдиний можливий і логічний крок для мене, як для людини і громадянина, який щиро бажає жити і працювати в сильній і успішній державі Україна... Зараз мені уже нічого робити в цьому залі тому, що все, що в ньому відбувається, не має ніякого стосунку ані до моєї країни, ані до війни, яка в ній триває, ані до реформ і змін на благо, всі на виборах і зайняті тільки цим», - написав депутат.

Полочанінов вважає, що «цинізм і лицемірство на такому рівні, що мозок нормальної людини не може витримати такої інтоксикації».

«Змінити я цей стан речей в залі не можу, це об'єктивно, оскільки я не терорист і вірю в еволюцію, а брати участь у цій «війні» під час війни я не вважаю для себе можливим», - написав він.

Як повідомляв ДеПо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про розкол у «Батьківщині», у результаті якого Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов та інші політики покинули дану політсилу.