Керівництво «Інтера» викличуть до Нацради з ТБ для звіту про новорічні шоу

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на своєму найближчому засіданні планує заслухати керівництво телеканалу «Інтер» щодо його «концепції новорічних шоу»
Depo.Влада
2 січня 2015 09:00
ФОТО: depo.ua
Керівник компанії Inter Media Group Ганна Безлюдна розповість, чому випускає в ефір зірок з антиукраїнською позицією
Керівник компанії Inter Media Group Ганна Безлюдна розповість, чому випускає в ефір зірок з антиукраїнською позицією

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила заступник голови Нацради Ольга Герасим'юк, передає depo.ua.

На засідання викличуть керівника компанії Inter Media Group, члена наглядової ради ПрАТ «Телеканал «Інтер» Ганну Безлюдну.

«Також запрошуємо взяти участь у цій розмові СБУ, сподіваємося на участь РНБО (до речі, на відміну від закону про ТБ, який в нашому розпорядженні, у РНБО є закон про санкції, який може бути ним використаний в даному випадку)», - зазначила Герасим'юк.

Вона додала, що на засідання запросять і представника Комітету з питань свободи слова та інформації Верховної Ради, інших народних депутатів, громадських активістів, пресу, представників європейських організацій.

Герасим'юк повідомила, що перед новорічними святами моніторинговий центр Нацради отримав завдання поставити на контроль всі ефіри.

«Результат моніторингу буде розглянуто на засіданні у вищевказаному колі учасників», - сказав заступник голови Нацради.

Як повідомляв depo.ua, телеканал «Інтер» транслював у ніч з 31 грудня на 1 січня новорічний концерт, в якому взяли участь Йосип Кобзон, Валерія та інші артисти, які підтримали агресію Росії проти України і анексію Криму.

Пізніше прес-секретар президента України Святослав Цеголко закликав телеканал до відповіді за цю трансляцію, а секретар РНБО Олександр Турчинов запропонував Нацраді з питань телебачення і радіомовлення розглянути питання позбавлення ліцензії телеканала «Інтер». Крім того, міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив, що запропонує парламенту розширити наслідки, які настають при визнанні особи персоною нон-грата в Україні: вона не повинна буде з'являтися в ефірі українських телеканалів.