Розвиток буде динамічним. У Порошенка урвався терпець, – джерело в АП

Президент України Петро Порошенко серйозно незадоволений останніми діями голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського. У той же час, немає інформації про те, що розглядається питання відставки чиновника
Depo.Влада
24 березня 2015 07:37
ФОТО: depo.ua

Про це "Апострофу" повідомило інформоване джерело в Адміністрації президента, повідомляє depo.ua.

"Олігарх кинув виклик державі. Розвиток буде дуже динамічним. Здається, терпець у президента увірвався. Коломойський перегнув палицю і явно переоцінив свої можливості", - заявив співрозмовник.

За його словами, в АП дуже серйозно сприймають заяви від оточення Коломойського.

Нагадаємо, що напередодні у Дніпропетровську заступник голови місцевої ОДА Геннадій Корбан сказав, що в Києві "пора навести порядок": "Сьогодні в Києві сидять злодії, і цим злодіям пора піти". Крім того, нардеп Андрій Денисенко вирішив скликати в середу в Дніпропетровську народне віче "проти спроб розколоти Україну".

"Напевно, є загроза державного перевороту. Але не варто недооцінювати "Альфу" і переоцінювати Коломойського. Упакують швидше, ніж він злетить. А якщо злетить "Фалькон" - посадять. "Петро" не дарма перекладається як камінь. Будується з каменем буде собі дорожче", - вважає співрозмовник "Апострофа" в АП.

За його словами, в адміністрації можуть пред'явити претензії і до міністра внутрішніх справ Арсену Авакова: "Варто і у Авакова запитати, як рота автоматників і броньовані автомобілі з'явилися в Києві, захопили офіс держкомпанії "Укрнафта", і що в цей момент робила міліція".