Розроблено тимчасовий порядок в'їзду і виїзду з України до окупованого Криму

Державна прикордонна служба України спільно з українською Гельсінською спілкою з прав людини розробила порядок в'їзду і виїзду на тимчасово окуповану територію Криму
Depo.Влада
20 березня 2015 14:25
ФОТО: depo.ua
Розроблено тимчасовий порядок в
Розроблено тимчасовий порядок в'їзду і виїзду з України до окупованого Криму

Про це заявив прес-секретар і помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян, повідомляє depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

«Ми разом із представниками Гельсінської спілки розробили порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію і виїзду з неї. Цей проект документа пройшов узгодження в Мін'юсті і був поданий на розгляд уряду. Остаточний варіант після обробки відповідними управліннями Кабінету міністрів України був винесений на розгляд урядового комітету», - сказав він.

Слободян зазначив, що комітет розглянув цей проект 6 березня, схвалив його, але вказав на деякі питання, які потребують доопрацювання.

«Зараз доопрацювання документа продовжується, і будемо сподіватися, що цей процес у часі не затягнеться, бо це і важливо, і допоможе вирішити багато існуючих проблем», - сказав він.

Він розповів, що Держприкордонслужба разом з представниками УГС вже провели кілька нарад, напрацювали дорожню карту, на якій позначили найбільш загрозливі напрямки та найбільш актуальні проблеми для адміністративного кордону з тимчасово окупованим Кримом.

«Також розробили пам'ятки як для персоналу відомства стосовно їхніх прав і повноважень щодо громадян, які перетинають адмінкордон, так і для громадян, які перетинають, щоб вони знали, які в них є права, що вони можуть робити і як можуть себе захистити. Зараз ця робота триває. Ми визначили коло питань, над якими будемо працювати», - додав Слободян.

Нагадаємо,у контрольних пунктах в'їзду-виїзду на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою АР Крим спостерігаються значні скупчення автотранспорту на виїзд.

Як повідомляв depo.ua, Держприкордонслужба України відкрила сім контрольно-пропускних пунктів в'їзду-виїзду на адміністративному кордоні з тимчасово окупованим Кримом: три - для автомобільного сполучення і чотири - для залізничного сполучення.