Розпуск Ради: У Зеленського обіцяють стенограму і відео зустрічі з фракціями

Адміністрація президента опублікує стенограму і відео зустрічі президента Володимира Зеленського з фракціями парламенту, присвячену розпуску Ради

Про це заявив голова АП Андрій Богдан в ефірі телеканалу "1+1", передає Depo.ua з посиланням на ТСН.

"Ми не лише опублікуємо стенограму, але і відео, де буде видно висловлювання всіх голів фракцій, які підтримували, а потім поміняли різко за ніч свою думку", - заявив Богдан.

За його словами, 22 травня парламент, відмовившись розглядати законопроект Зеленського про зміни до виборчого законодавства, дав Адміністрації "несподіваний урок".

"Ми вивчили цей урок. І я думаю, що мажоритарка вам не допоможе і партія "Слуга народу" покаже гідні результати не тільки в партійній системі, але і на мажоритарних округах", - зазначив голова АП.

Нагадаємо, 20 травня, Зеленський склав присягу і став шостим президентом України.

Також він заявив, що розпускає Верховну Раду.

Зеленський заявив, що головним аргументом для розпуску Ради є дуже низька довіра громадян до цієї інституції.

21 травня президент України Володимир Зеленський проводив консультації з керівниками парламентських фракцій щодо розпуску Верховної Ради.

Того ж дня на сайті президента з'явився указ про дострокове припинення повноважень Ради.

22 травня народні депутати парламенту збирали підписи на подання до Конституційного суду України щодо узурпації влади новим президентом Володимиром Зеленським.

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко вимагає оприлюднити стенограму зустрічі президента Володимира Зеленського з лідерами парламентських фракцій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна