Сусід Клюєва прогнозовано залишився незадоволеним нарадою з Парубієм і Гройсманом

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявляє, що зустріч лідерів фракцій з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм та прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом пройшла безрезультатно
Depo.Влада
5 липня 2016 22:08
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав журналістам після засідання у вівторок ввечері, передає depo.ua з посиланням на Українську правду.

"Ми вимушені достроково залишити нараду за участі прем'єра, голови парламенту, двох віце-прем'єрів, голови "Нафтогазу", голови НКРЄ Вовка... Це розмова глухого з німим", - вважає Ляшко.

"Вони намагаються переконати нас, мене, мою колегу Юлію Тимошенко, Олега Березюка, що 7 тисяч гривень на газ - єдина можлива ціна", - зазначив лідер фракції.

"Немає ділової розмови, тому ми продовжуємо завтра блокувати трибуну з вимогою створення ТСК по тарифах, ТСК по офшорах і розслідування щодо корупції у владі", - додав Ляшко.

У свою чергу лідер фракції БПП Ігор Гринів, який також вийшов із засідання, заявив: "У мене відчуття, що це все (блокування трибуни) спроба відвести увагу від справи Онищенка. Тобто відвернення уваги з одного на інше".

Нагадаємо, що "Батьківщина" і "радикали" блокують трибуну Ради і вимагають створити ТСК щодо формування тарифів і діяльності "Нафтогазу України" та ухвалити кілька законів щодо зниження комунальних тарифів.  Парубію довелося сьогодні закрити вечірнє засідання для політичних консультацій

Ляшко блокує трибуну ще з 10 травня, однак це не заважало парламенту ухвалювати рішення. 

Довідка:  Зранку 21 червня до лідера Радикальної партії Олега Ляшка додому  прийшли з обшуком представники ГПУ, але швико зрозуміли, що помилилися адресою.  Виявилося, що їхньою метою був будинок екс-голови Адміністрації Президента, втікача Андрія Клюєва, який знаходиться поруч, за даними ГПУ, за тим же парканом.  

Ляшко виправдовувався, що будинок поряд з Клюєвим він просто орендує. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада