Розгляд скарги на арешт Корбана перенесли на 13 січня

Апеляційний суд Києва відклав розгляд скарги захисту Геннадія Корбана на його арешт на 11.00 13 січня
Depo.Влада
5 січня 2016 15:24
ФОТО: depo.ua
Розгляд скарги на арешт Корбана перенесли на 13 січня
Розгляд скарги на арешт Корбана перенесли на 13 січня

За словами судді Дениса Масенка, розгляд відкладений через необхідність встановити, чи мало місце втручання в автоматизовану систему розподілу справ, про яке заявив адвокати, передає depo.ua.

Крім того, Дніпровський райсуд ще не передав Апеляційному суду матеріалів справи. Також відсутні документи, які підтверджують склад групи прокурорів, які братимуть участь у засіданні.

Наступне засідання має розпочатися з розгляду відводу суддям.

Адвокати Корбана заявляють відвід суддям Денису Масенку та Віктору Глиняному, наполягаючи на їхній упередженості.

Свою вимогу вони обгрунтовують тим, що інформація про те, що саме Масенко розглядатиме апеляцію на арешт Корбана з’явилася в ЗМІ ще до того, як скарга була подана, а в БПП його кандидатуру називали погодженою для розгляду цієї скарги з боку АП. Щодо Глиняного, то він є батьком прокурора Київської міської прокуратури, який працює безпосередньо у відділі, що опікується апеляційними скаргами. За словами адвокатів, аби не псувати собі репутацію, ці судді мали б взяти відвід самостійно.

Нагадаємо, що 6 листопада Печерський районний суд Києва обрав для Геннадія Корбана запобіжний захід - домашній арешт терміном на 2 місяці цілодобово - до 31 грудня 2015 року, а 28 грудня суд змінив запобіжний захід Корбану на взяття під варту терміном на 60 днів.

Корбану висунули підозри за чотирма статтями Кримінального кодексу: ст. 255 - створення злочинної організації, ч. 5 ст. 191 - привласнення грошових коштів в особливо великих розмірах; ч. 3 ст. 349 - викрадення людей, ч. 2 ст. 289 - незаконне заволодіння автомобільним транспортом.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада