Розенко заспокоїв українців: Підвищення пенсійного віку не планується

Підвищення пенсійного віку в Україні до поліпшення якості і тривалості життя українців не буде
Depo.Влада
12 жовтня 2016 12:15
ФОТО: depo.ua

Про це Розенко заявив у прямому ефірі  "112 каналу", передає Depo.ua.

За його словами, дискусія з даного питання в даний час недоречна, також питання підвищення пенсійного віку відсутнє в меморандумі з МВФ.

"Ну, можливо, десь колись, в якійсь далекій перспективі, якась наступна влада або наступний уряд додумаються до питань дискусії в суспільстві щодо підвищення пенсійного віку. Я вважаю, що ця дискусія недоречна до того моменту, поки ми серйозно не піднімемо якість життя, а саме тривалість життя. Тільки коли ми приблизно на 7-10 років збільшимо тривалість життя, можна аргументувати і переконувати суспільство, що тривалість життя збільшується, тому треба збільшувати тривалість життя працездатного. тобто на сьогоднішній день питання підвищення пенсійного віку знято з порядку денного", - сказав урядовець.

За його словами, жодних ініціатив щодо підняття пенсійного віку в уряді не розробляють. 

"Цього питання немає в меморандумі з МВФ, немає наших зобов'язань щодо підняття пенсійного віку і очевидно що уряд не буде жодним чином вносити ідей щодо підняття пенсійного віку в цьому році", - додав Розенко.

Нагадаємо, посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що пенсійна реформа, яка сьогодні обговорюється владою України, повинна стати однією з ключових реформ на найближчу перспективу.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада