Розенко пояснив, чому не задекларував будинок матері

Павло Розенко зазначив, що не вніс до електронної декларації будинок, яким володіє його матір, тому що має на це право за законом
Depo.Влада
2 листопада 2016 22:10
ФОТО: depo.ua

Про це віце-прем’єр-міністр Павло Розенко сказав в ефірі телеканалу ZIK, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Є формальні моменти, які передбачають, що заповнення декларацій, в тому числі і е-декларацій, стосується членів родини, які ведуть спільне домогосподарство зі мною. Мама проживає окремо, у неї окреме домогосподарство, і як ви бачите серед тих людей, які є в декларації, її немає. Я не повинен згідно закону її декларувати", - сказав Розенко.

Він зазначив, що його майновий стан за останні роки не змінився, а квартира, якою він володіє, належить його сім'ї вже останні 45 років, і права власності на неї він отримав у вересні 2015 року.

Щодо будинку, який знаходиться у власності його матері, то за словами Розенка, це звичайний сільський будинок площею 90 кв. м, який був придбаний сім років тому за кошти, виручені від продажі його матір'ю земельної ділянки.

Він зауважив, що зараз в ЗМІ активно обговорюються е-декларації щонайбільше 100 людей з понад 110 тисяч декларацій, зареєстрованих в базі НАЗК.

"Я категорично проти маніпуляцій, є люди до яких є питання. Ось ці 100 декларацій нехай люди пояснюють. У мене немає мільйонних статків, десятків кварти чи машин", - сказав Розенко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада