Розенко каже, що не підвищуватиме пенсійний вік

Ні в меморандумі з МВФ, ні в Уряді мова про підвищення пенсійного віку на сьогодні не йде
Depo.Влада
4 жовтня 2016 21:51
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав  віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає Depo.ua.

"З огляду на весь цей шум, який сьогодні піднімається в ЗМІ, я хочу чітко заявити: ні в меморандумі з МВФ, ні в Уряді мова про підвищення пенсійного віку на сьогодні не йде",- написав Розенко.

За його словами, у переговорному процесі з МВФ Розенко щонайменше з 2005 року. Тому "можу сказати, що на всіх переговорах з МВФ це питання стояло. Але ми ні в 2005, ні в 2008 році не піднімали пенсійний вік. Єдині, хто підняли пенсійний вік –це Янукович з Азаровим у 2011".

"Наша позиція абсолютно чітка і принципова – сьогодні ми не підемо на підвищення пенсійного віку для наших співгромадян. Це питання можна буде розглядати лише у перспективі: після того, коли ми підвищимо рівень і якість життя українців, а найголовніше – різко збільшиться тривалість життя в нашій країні",- додав Розенко. 

Нагадаємо, що успішна реалізація економічної програми відкриває для України можливість залучити у МВФ 1,3 млрд доларів у 2016 році і майже 5,4 млрд доларів в 2017 році за програмою розширеного фінансування EFF.  Зокрема, в меморандумі йдеться про параметри пенсійної реформи.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада