Розенко буде боротися з маргіналізацією циган

Питання забезпечення прав національних меншин в Україні є одним із пріоритетів діяльності уряду
Depo.Влада
7 листопада 2016 17:50
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання робочої групи з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської нацменшини на період до 2020 року заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє Depo.ua із посиланням на "Урядовий портал".

"Питання забезпечення прав нацменшин є одним із пріоритетів у діяльності уряду, адже це один із факторів забезпечення міжнаціонального миру, соціальної стабільності і розвитку громадянського суспільства в Україні. Особлива увага приділена питанню інтеграції ромської національної меншини. Ми маємо сконцентруватися на окремих заходах, які б стали інструментом подолання такого явища як, зокрема, маргіналізація ромської спільноти", - сказав Розенко, відкриваючи засідання.

Він нагадав, що Стратегія захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року та План заходів з її виконання були затверджені ще у 2013 році, але реалізація плану не мала очікуваного ефекту, оскільки мала здебільшого формальний та декларативний характер. 

Нагадаємо, що ромські організації після погромів на Одещині поскаржилися в МВС на нетерпимість до них.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада