Нові обличчя Верховної Ради: Борислав Розенблат

За підсумками парламентських виборів близько половини народних обранців вперше отримають мандати нардепів. ДеПо знайомить з кожним із них
Depo.Влада
11 листопада 2014 07:40
ФОТО: depo.ua
Нові обличчя Верховної Ради: Борислав Розенблат
Нові обличчя Верховної Ради: Борислав Розенблат

Розенблат Борислав Соломонович (округ №62, Житомир), від Блоку Петра Порошенка, член партії «Блок Петра Порошенка»

Офіційна біографія

Народився 25 травня 1969 року в Києві. У 1988 році закінчив Житомирський автомобільно-дорожній технікум, спеціальність «Будівництво та експлуатація автомобільних доріг». У 1992 році закінчив Камишинське вище військово-будівельне училище, спеціальність «Командне будівництво будівель і споруд», кваліфікація - інженер з будівництва та експлуатації будівель і споруд. З 2014 року навчається в Національному університеті Києво-Могилянська академія, у Києво-Могилянській бізнес-школі (MBA).

Почав трудову діяльність у 1988 році техніком Житомирського відділу «Укрремдорпроект». З 1992 по 1994 рік проходив службу в Збройних силах України на посаді командира аеродромної роти у військовій частині смт Озерне Житомирського району, капітан запасу.

З 1994 по 2012 рік працював у будівельній компанії «Фаворит» на посадах менеджера, генерального директора, голови ради директорів, заступника голови правління. З 2012 року є заступником голови правління ЗАТ «Фаворит Компані», хоча в ЗМІ його називають основним бенефіціаром цього підприємства.

У 2013 році став керівником Житомирської обласної організації роботодавців на громадських засадах. Був довіреною особою Петра Порошенка під час виборів Президента України 2014 року.

На парламентських виборах 2014 року він балотувався на окрузі №62 від Блоку Петра Порошенка і переміг, набравши 20,81% голосів. Друге місце посіла кандидат від «Самопомочі» Наталя Чиж, яка отримала 13,26% голосів.

ЗА КАДРОМ

Варто зауважити, що в 2012 році на цьому окрузі переміг нинішній перший заступник голови Адміністрації Президента Геннадій Зубко. За інформацією ЗМІ, з його подачі Розенблат і був висунутий від БПП на цьому окрузі, оскільки вони є близькими друзями і бізнес-партнерами.

Після того, як Блок Петра Порошенка висунув Розенблата в депутати, власник будівельної компанії вирішив використати цю можливість не тільки, щоб прорекламувати себе, але й для того, щоб прорекламувати свою фірму «Фаворит». Білборди в Житомирі містили не тільки відому червону смужку БПП, а й фірмовий знак компанії «Фаворит». Варто зауважити, що згідно із законодавством, заборонено поєднувати політичну і комерційну рекламу.