Роздратований суддя зламав молоток перед слуханням справи Савченко

Під час завтрашнього засідання суду над арештованою в Росії українською льотчицею, народним депутатом України Надією Савченко буде головувати суддя Мелехін, який зламав сьогодні церемоніальний молоток під час слухання справи Бойової організації російських націоналістів (БОРН)
Depo.Влада
9 червня 2015 18:32
ФОТО: depo.ua

Про це написав у своєму мікроблозі Twitter адвокат українки Микола Полозов, передає depo.ua.

"Головуючим у справі Савченко завтра буде суддя Мелехін. Він сьогодні у нас у справі Горячева суддівський молоток зламав. Молоток був зламаний через питання захисту про Суркова. Так вийшло", - написав Полозов.

Микола Полозов і Марк Фейгін є адвокатами Іллі Горячева, звинуваченого у справі БОРН. Сьогодні, у вівторок, минав допит бойовика Микити Тихонова, раніше засудженого за вбивство. Суддя часто стукав молотком, коли адвокати питали про зв'язки "бойової організації" з колишнім заступником глави адміністрації президента Росії Владиславом Сурковим.

Нагадаємо, що термін утримання під вартою Савченко спливає 30 червня. Проте засідання щодо продовження варти вирішили провести в середу, 10 червня.

Довідка. 31-річна штурман Савченко після місяця боїв у складі добровольчого батальйону "Айдар" потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя Луганської області. А потім, як стверджують українські влади, вона була незаконно доставлена в Росію. У Слідчому комітеті Росії звинувачують українську льотчицю в пособництві у вбивстві журналістів ВГТРК Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України.