РосЗМІ вигадали "увітчизняний дарний" безпілотник на повітряній подушці

Корпорація "Ростех" оприлюднила фотографії російського розвідувально-ударного безпілотника на повітряній подушці "Чірок"
Depo.Влада
17 серпня 2015 00:05
ФОТО: depo.ua

Як повідомляється на сайті корпорації, "Чірок" розроблений Московським науково-дослідним радіотехнічним інститутом, передає depo.ua.

"Безпілотник призначений для моніторингу земної і водної поверхні, а також перевезення різної цільової навантаження. Дрон можна буде застосовувати для розвідки і в якості ударного апарату.

Зазначається, що "Чірок" здатний підніматися на висоту 6 тис. метрів, а дальність його польоту досягає 2,5 тис. км. При цьому використовувати новий апарат можна буде не тільки у безпілотному, але і в пілотованому режимі. Зокрема, він зможе перевозити людей у важкодоступні райони", - написано в повідомленні. 

"Це навіть не низький рівень журналістики! Це низький рівень всієї країни!
"Чудовий" телеКанАЛ "Раша тудей" видав епічний матеріал про новий рассейский ударний безпілотник на повітряній подушці, який здатний підніматися на висоту 6 км...
Безпілотник з кабіною для пілотів...
З повітряною подушкою підніматися на 6 км...
А він ще, сука, і ударний...
Боже, воістину правду люди кажуть, що коли ти хочеш покарати людину, ти забираєш у нього розум", - прокоментував це депутат Денис П'ятигорець.

Більше новин світу читайте в рубриці Світ.depo.ua.