РосЗМІ розвідали, що Україна готує резолюцію щодо миротворців на Донбасі

Україна готує проект резолюції Ради Безпеки ООН про направлення миротворчої місії на Донбас
Depo.Влада
25 серпня 2016 13:41
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє російське видання "Известия" з посиланням на джерело в українських зовнішньополітичних колах, відповідні документи вже підготовлені і будуть надіслані новому Генсеку організації, коли той буде призначений.

Також повідомляється, що це питання українська сторона начебто планує підняти на Генеральній Асамблеї ООН, яка у вересні пройде в Нью-Йорку. "Українська делегація обговорить питання запровадження миротворчої місії ООН в Донбас, а також попросить підтримки нового Генсека ООН у цьому питанні. Подібна ініціатива прозвучить на полях 71-ї Генасамблеї ООН у вересні. Пізніше вона буде представлена ​​у вигляді проекту резолюції", - відзначило джерело.

Росія, у свою чергу, заявляє про намір заблокувати українську ініціативу в Раді Безпеки ООН, скориставшись своїм правом вето.

"Реагуватимемо, як і раніше, тверезо і професійно при координації нашого грамотного постпреда РФ при ООН Віталія Чуркіна. Все буде, як і в попередні рази, коли ситуація була складнішою, і реалії менш відомі тим, хто засідає в Радбезі ООН. Подібні вигадки з боку України будуть відхилені і в цей раз. Ми повинні бути готові, що таких спроб ще буде чимало, але шельмувати Росію за допомогою досьє, пов'язаного з Україною і Новоросією, стає все складніше і складніше", - заявив голова комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків зі співвітчизниками Леонід Слуцький.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада