Російське ТБ показало космічні «докази» провини України в загибелі «Боїнга»

Сьогодні російський «Перший канал» продемонстрував якийсь супутниковий знімок, на якому нібито український винищувач 17 липня стріляє по малайзійському авіалайнеру «Боїнг-777»
Depo.Влада
14 листопада 2014 19:03
ФОТО: depo.ua
Російське ТБ показало космічні «докази» провини України в загибелі «Боїнга»
Російське ТБ показало космічні «докази» провини України в загибелі «Боїнга»

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на сайт «Первого канала».

Стверджується, що по цивільному літаку було випущено ракету «повітря - повітря», а знімок нібито зроблений іноземним супутником-шпигуном.

Російський канал повідомив, що знімок надійшов 12 листопада з-за кордону в розпорядження російського союзу інженерів, який раніше опублікував доповідь щодо причин липневої катастрофи в небі над Донецькою областю. Російські інженери тепер стверджують, що даний знімок справжній.

Як повідомляв ДеПо, пасажирський лайнер «Боїнг-777» впав 17 липня в районі міста Торез Донецької області - на території, контрольованій проросійськими терористами. Бойовики кілька днів не віддавали міжнародним експертам «чорні скриньки», які в підсумку були направлені на експертизу до Великобританії.

Українські силовики стверджують, що літак збитий терористами із зенітно-ракетного комплексу «Бук», який, імовірно, поставлений бойовикам з Росії.

За даними ЗМІ, під час нещодавнього саміту Азіатсько-Тихоокеанського економічного співтовариства прем'єр-міністр Австралії Тоні Ебботт запропонував президенту РФ Володимиру Путіну вибачитись за крах літака «Боїнг-777» на Донбасі. А сьогодні, в день прильоту Путіна до Австралії на саміт G20, місцева газета The Courier Mail вийшла з передовицею, в якій зажадала від нього вибачень.