Російські спецслужби на Покрову готують провокації в українських церквах

У Київській Патріархії заявляють, що мають достовірну інформацію про підготовку на 14 жовтня російськими спецслужбами провокацій у Києві та областях України з метою розпалювання релігійної ворожнечі
Depo.Влада
11 жовтня 2014 03:41
ФОТО: depo.ua
Російські спецслужби на Покрову готують провокації в українських церквах
Російські спецслужби на Покрову готують провокації в українських церквах

Про це повідомляється в прес-центрі УПЦ КП, передає ДеПо.

Київський Патріархат має достовірну інформацію про те, що під виглядом українських націоналістів і прихильників Київського Патріархату провокаторами готуються напади на Києво-Печерську лавру і храми Московського Патріархату.

Обрання свята Покрови Пресвятої Богородиці, на думку священнослужителів, не випадкове, оскільки цього дня вшановуються українські козаки і повстанці УПА.

«Очевидною метою цих провокацій є створення приводу для розгортання в російських ЗМІ та на міжнародній арені чергової хвилі наклепу на Україну та Київський Патріархат, розпалювання в українському суспільстві ворожнечі, особливо напередодні парламентських виборів», - йдеться в повідомленні Патріархату.

Також у прес-службі запевняють про свою повну непричетність до підготовки подібних провокацій.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко допускає проведення провокацій біля Верховної Ради 14 жовтня для зриву роботи парламенту і майбутніх виборів.