Російські солдати відмовляються їхати на смерть під Маріуполь

Російські солдати відмовляються відправлятися в Україну під Маріуполь, оскільки не хочуть загинути у війні на сході України
Depo.Влада
4 вересня 2014 08:20
ФОТО: depo.ua
Російські солдати відмовляються їхати на смерть під Маріуполь
Російські солдати відмовляються їхати на смерть під Маріуполь

Про це в ефірі 5 каналу повідомила голова організації «Солдатські матері Санкт-Петербурга» Елла Полякова, пише gazeta.ua, передає ДеПо.

Полякова розповіла, що військовослужбовців РФ, які перебувають у таборі під Ростовом, планують відправити під Маріуполь.

«Але вони не хочуть, відмовляються. З ними нібито розривають контракт і відправляють їх як «ополченців». Але такого статусу у Збройних силах Росії немає ", - зазначила громадський діяч.

Вона заявила, що росіяни несуть колосальні втрати у війні проти України.

«Хлопці, які повернулися (з Донбасу - ред.) і з якими ми говорили, розповідали страшні подробиці того, що з ними відбувалося», - сказала Полякова.

За її словами, тільки за останній час прибули три «Груз-200» в Мурманськ і один «Груз-200» в Кострому.

«Ми написали заяву до Слідчого комітету Росії, але відповіді досі не отримали. Але найнеприємніше і образливе, що в документах загиблих немає місця смерті і поховання відбуваються ганебно. Я про це сказала на зустрічі з двома заступникам міністра оборони », - заявила Полякова.

Нагадаємо, за інформацією керівника групи «Інформаційний спротив» Дмитра Тимчука, тільки за минулу ніч в зоні АТО знищено 100 російських військових і терористів.