Російські ЗМІ з «розіп'ятих дітей» переключилися на «вагітних в братських могилах»

Російські ЗМІ повідомляють про те, що в братських могилах на Донбасі знаходять вагітних жінок
Depo.Влада
25 вересня 2014 07:11
ФОТО: depo.ua
Російські ЗМІ з «розіп
Російські ЗМІ з «розіп'ятих дітей» переключилися на «вагітних в братських могилах»

Про це на своїй сторінці в Facebook пише керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук, передає ДеПо.

«Не встигли ми повідомити про наказ російського Генштабу бойовикам на Донбасі про фальсифікації « доказів злочинів »українських військовослужбовців, як російські ЗМІ заповнили ці самі« докази ». Тут вам і вагітні дівчата в братських могилах, і масові розстріли мирних жителів », - пише він.

За словами Тимчука, «винні» в цих жахливих злочинах вже «призначені» - Правий сектор і Національна гвардія.

«Ми бачимо, як швидко відпрацьовують замовлення Кремля і місцеві бойовики, і російські журналісти. Механізм виробництва брехні працює як годинник. Що цікаво, місцеві терористи цими провокаціями вбивають відразу двох зайців: дискредитують українських військовослужбовців, а заодно спихають на них свої власні мерзенні злочини », - написав він.

Нагадаємо, жителі селища Нижня Кринка, яке раніше обстріляли бойовики, в Донецькій області, показали спостерігачам ОБСЄ стихійне захоронення загиблих громадян і  бойовиків. Скільки людей поховано в братській могилі - інформації поки що немає. На табличці напис «загинули за путінську брехню», але ким встановлена ​​ця табличка невідомо, як, власне, невідомо, і хто похований у цій могилі. Терористи на своїх ресурсах повідомляють про це ж захоронення, але абсолютно з іншим посиланням.