Російські прикордонники посилають українських колег до терористів

Прикордонники з Російської Федерації схиляють українських колег до переговорів з терористами та ігнорують всі докази переміщення через кордон найманців і озброєння з РФ
Depo.Влада
10 грудня 2014 11:28
ФОТО: depo.ua
Російські прикордонники посилають українських колег до терористів
Російські прикордонники посилають українських колег до терористів

Про це в інтерв'ю «Новому времени» розповів голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, передає ДеПо.

«Російська сторона заперечує всі факти збройних зіткнень на спільному кордоні, факти переміщення з боку Росії озброєння і техніки, дій диверсійно-розвідувальних груп. Вони їх просто не визнають, незважаючи на те, що у нас є незаперечні докази. Також наші сусіди всіляко намагаються схилити нас до переговорів не з ними, а з терористами, в порушення існуючих міждержавних угод», - сказав Назаренко.

Російські прикордонники пропонують українським колегам і інший варіант: спілкуватися тільки через Міністерство закордонних справ. При цьому свій зв'язок з терористами прикордонники РФ заперечують.

За словами Назаренка, до моменту загострення військово-політичної ситуації на Сході робочі відносини між українськими та російськими прикордонниками були «досить стабільними».

«Агресивна позиція сусідньої країни внесла в них корективи, і на сьогодні контакти здійснюються на рівні переговорів, листування», - уточнив він.

Нагадаємо, що українські прикордонники практично щодня фіксують факти проведення повітряної розвідки над українською територією - як безпілотними літальними апаратами, так і за допомогою вертольотів і літаків. Причому нерідко російська бойова авіація порушує повітряний простір України. Прикордонникам також відомо про переміщення з території РФ в Україну особового складу і озброєння на неконтрольованих Україною дільницях.