Росія запустила ракету, здатну нести ядерний заряд

Сьогодні з військового космодрому Плесецьк у Російській Федерації виконаний запуск міжконтинентальної балістичної ракети (МБР) комплексу РС-24 «Ярс», яка може нести ядерний заряд
Depo.Влада
26 грудня 2014 23:27
ФОТО: depo.ua
Росія запустила ракету, здатну нести ядерний заряд
Росія запустила ракету, здатну нести ядерний заряд

Навчальні бойові блоки ракети із заданою точністю вразили ціль на полігоні Кура на Камчатці, сказав офіційний представник управління прес-служби та інформації Міноборони РФ із Ракетних військ стратегічного призначення полковник Ігор Єгоров, повідомляє ТАСС.

За його словами, основні цілі п'ятничного старту - підтвердження технічної надійності ракет комплексу РС-24 «Ярс», виготовлених у 2013-2014 роках, а також підтвердження бойових і експлуатаційних характеристик самого комплексу.

Стратегічні ракетні війська РФ активно оснащуються комплексами «Ярс» із МБР РС-24, які складуть основу наземного угруповання твердопаливних ракет стратегічних ядерних сил Росії.

За словами Єгорова, прийняття на озброєння МБР РС-24 з головною частиною посилило можливості ударного угруповання ракетних військ із подолання систем ПРО.

Як повідомляв depo.ua, 1 листопада в Російській Федерації проведений випробувальний пуск міжконтинентальної балістичної ракети «Тополь-М», яка успішно вразила умовну ціль на Камчатці.