Росія вводить в окупованому Севастополі візовий режим для іноземців

Іноземні громадяни та особи без громадянства, які прибувають у Севастополь на поромах у туристичних цілях, зможуть перебувати на окупованій Росією території без віз протягом 72 годин
Depo.Влада
17 вересня 2014 09:41
ФОТО: depo.ua
Росія вводить в окупованому Севастополі візовий режим для іноземців
Росія вводить в окупованому Севастополі візовий режим для іноземців

Уряд РФ включив морський порт міста в перелік портів, через які допускається в'їзд іноземних громадян, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс».

Як повідомляється на сайті уряду, положення про перебування на території Росії зазначених громадян та перелік портів, через які допускається їх в'їзд, були затверджені постановою від 7 травня 2009 року.

У ньому встановлюється, що іноземні туристи можуть перебувати на території Росії протягом 72 годин без віз у разі проживання на поромі або в іншому місці, визначеному в груповій туристичній програмі.

«Підписаною постановою перелік портів, через які допускається в'їзд до Росії зазначених громадян, доповнений морським портом Севастополь. Прийняте рішення спрямоване на створення сприятливих умов для відвідування Кримського федерального округу громадянами держав, що формують основні туристичні потоки до Росії», - наголошується в довідці до постанови.

«Реалізація постанови дозволить підвищити туристичну привабливість регіону і сприятиме розвитку в'їзного туризму загалом», - підкреслюють в уряді.

Нагадаємо, Росія анексувала Крим і Севастополь у березні цього року за результатами псевдореферендума. Окупацію Криму і Севастополя не підтримала жодна цивілізована країна світу.