Росія вже збирає новий «гумконвой» для Донбасу

МНС Росії продовжить відправляти «гуманітарні конвої» на Донбас
Росія вже збирає новий «гумконвой» для Донбасу
Росія вже збирає новий «гумконвой» для Донбасу

Про це повідомив сьогодні офіційний представник відомства Олександр Дробишевський, передає ДеПо з посиланням на прес-службу МНС РФ.

«В даний час триває збір гуманітарної допомоги. Ця робота ведеться у взаємодії з іншими федеральними органами виконавчої влади та з суб'єктами РФ. І триватиме доти, доки допомога буде необхідна», - сказав він.

У російському МНС запевняють, що всього з 23 серпня по 17 листопада сім автоколон доставили на Донбас більше 8 тис. тонн гуманітарного вантажу. Відзначається також, що це «продукти харчування, вода, постільна білизна, електростанції, станції для фільтрування води, медикаменти і паливо».

Нагадаємо, незважаючи на те, що Росія продовжує відправляти свої гумконвої на Донбас, Україна так і не дала офіційного дозволу на перетин ними державного кордону. Відправляючи гуманітарні вантажі невизнаним республікам, Росія порушує законодавство.

Крім того, існують докази, що в цих вантажівках РФ постачає бойовикам зброю. Зокрема, нещодавно стало відомо, що в Луганську на трикотажній фабриці російський гуманітарний конвой вивантажив снаряди для системи залпового вогню «Град».