Росія вже збирає новий «гумконвой» для Донбасу

МНС Росії продовжить відправляти «гуманітарні конвої» на Донбас
Depo.Влада
19 листопада 2014 19:02
ФОТО: depo.ua
Росія вже збирає новий «гумконвой» для Донбасу
Росія вже збирає новий «гумконвой» для Донбасу

Про це повідомив сьогодні офіційний представник відомства Олександр Дробишевський, передає ДеПо з посиланням на прес-службу МНС РФ.

«В даний час триває збір гуманітарної допомоги. Ця робота ведеться у взаємодії з іншими федеральними органами виконавчої влади та з суб'єктами РФ. І триватиме доти, доки допомога буде необхідна», - сказав він.

У російському МНС запевняють, що всього з 23 серпня по 17 листопада сім автоколон доставили на Донбас більше 8 тис. тонн гуманітарного вантажу. Відзначається також, що це «продукти харчування, вода, постільна білизна, електростанції, станції для фільтрування води, медикаменти і паливо».

Нагадаємо, незважаючи на те, що Росія продовжує відправляти свої гумконвої на Донбас, Україна так і не дала офіційного дозволу на перетин ними державного кордону. Відправляючи гуманітарні вантажі невизнаним республікам, Росія порушує законодавство.

Крім того, існують докази, що в цих вантажівках РФ постачає бойовикам зброю. Зокрема, нещодавно стало відомо, що в Луганську на трикотажній фабриці російський гуманітарний конвой вивантажив снаряди для системи залпового вогню «Град».