Росія створює свою армію і спецслужби на захопленому бойовиками Донбасі - ІС

Під виглядом так званої «Армії Новоросії» на окупованих територіях Сходу України створено угрупування російських військ, що складається з підрозділів російської армії найманців
Depo.Влада
5 листопада 2014 09:03
ФОТО: depo.ua
Росія створює свою армію і спецслужби на захопленому бойовиками Донбасі - ІС
Росія створює свою армію і спецслужби на захопленому бойовиками Донбасі - ІС

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи «Інформаційний спротив», військовий експерт Дмитро Тимчук, передає ДеПо.

За його словами, у це угруповання включені й окремі місцеві бандформування, але тільки для другорядних і демонстраційних дій.

«Активно здійснюється вдосконалення системи постачання цього угруповання. Створюються перевалочно-розподільні бази, пункти збору і ремонту бойової техніки, накопичення матеріально-технічних ресурсів (населені пункти Луганськ, Сніжне, Макіївка, Новоазовськ). Запаси боєприпасів і палива розосереджені по районах оперативного призначення російських військ, частина передається безпосередньо місцевим бойовикам», - уточнив Тимчук.

Крім того, за його даними, сформований єдиний центр управління ФСБ РФ на окупованій території, що складається з фахівців різних напрямків - контррозвідки, «антитерору» для боротьби з проукраїнським партизанським рухом і українськими диверсійно-розвідувальними групами, проведення інформаційно-психологічних операцій. Групі ФСБ поставлене завдання в короткий строк сформувати відповідні «спецслужби Новоросії».

Тимчук пише, що продовжується нарощування угруповань противника в районах населених пунктів Первомайськ, Стаханов, Донецьк, Волноваха, Гранітне, Новоазовськ.

«Доукомплектування ударних тактичних груп російсько-терористичних військ здійснюється за рахунок «замаскованих» під місцевих бойовиків російських військовослужбовців, які прибувають з РФ. Оголошена раніше «тотальна мобілізація» в «ДНР» і «ЛНР» по суті стала прикриттям для процесу комплектування угруповань противника російськими найманцями і військовослужбовцями РФ», - зазначив військовий експерт.

Нагадаємо, що, за даними групи «Інформаційний спротив», впродовж минулої доби російсько-терористичні угруповання обстріляли позиції сил антитерористичної операції більше 40 разів. Така різка активізація незаконних збройних формувань пов'язана з отриманням ними боєприпасів, доставлених на Донбас із так званими «гуманітарними конвоями» з Російської Федерації.