РФ поставить в Крим новітні сторожові і ракетні кораблі, а також підводні човни

Цього року на Чорноморський флот надійде як мінімум один новітній сторожовий корабель проекту 1135.6 «Адмирал Григорович», на якому вже знаходиться штатний екіпаж
Depo.Влада
3 березня 2015 11:27
ФОТО: depo.ua
РФ поставить в Крим новітні сторожові і ракетні кораблі, а також підводні човни
РФ поставить в Крим новітні сторожові і ракетні кораблі, а також підводні човни

Другий корабель даного проекту - «Адмирал Эссен» - знаходиться у високому ступені готовності на Прибалтійському суднобудівному заводі «Янтар» в Калінінграді, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міноборони РФ.

Всього в найближчій перспективі для ЧФ буде побудовано 6 кораблів даного класу.

Крім того, ЧФ має поповнитися двома малими ракетними кораблями «Зелений Дол» і «Серпухов», будівництво яких завершується в Татарстані на Зеленодільському суднобудівному заводі ім. А.М. Горького.

«До складу ЧФ також планують прийняти два нові дизель-електричні підводні човни проекту 636.3 «Новоросійськ» і «Ростов-на-Дону», які є першими в серії з 6 субмарин, призначених для вирішення завдань в Чорному морі», - зазначили у відомстві.

Як повідомляють російські військові, субмарини типу «Новоросійськ» відносяться до третього покоління дизельних підводних човнів. Вони вважаються одними з найбільш малошумних в світі і мають більш високу в порівнянні з попередніми проектами бойову ефективність, новітні комплекси ракетно-торпедного озброєння, радіоелектроніки та гідроакустики. Човни даної серії можуть протидіяти як підводним, так і надводним кораблям, і призначені для захисту військово-морських баз, морського узбережжя і морських комунікацій.

Як повідомляв depo.ua, 13 лютого на Чорноморському флоті почалася командно-штабне тренування під керівництвом командувача військами Південного військового округу (ЮВО) генерал-полковника Олександра Галкіна.

Нагадаємо, Росія анексувала Крим і Севастополь після проведеного там псевдореферендума 16 березня 2014 року.