Росія відмовляється видавати Україні винних у розстрілі Майдану - МВС

РФ відмовляється екстрадувати в Україну громадян, які підозрюються в скоєнні злочинів на території України, зокрема, злочинів, скоєних під час подій на Майдані
Depo.Влада
18 листопада 2014 18:09
ФОТО: depo.ua
Росія відмовляється видавати Україні винних у розстрілі Майдану - МВС
Росія відмовляється видавати Україні винних у розстрілі Майдану - МВС

Про це, як передає кореспондент ДеПо, під час прес-конференції заявив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

За його словами, починаючи з лютого цього року, Росія відмовляється повертати злочинців, які знаходяться на її території.

«Мова йде про близько 400 випадків, зокрема, йдеться про вище керівництво МВС, СБУ, а також безпосередніх виконавців злочину - розстрілу учасників Майдану. Ми відповідаємо їм тим самим», - сказав Геращенко.

Радник Авакова також повідомив, що під час слідчих дій встановлено 16 співробітників «Беркута», які брали участь у розстрілі Майдану 20 лютого.

«Проте всі вони покинули територію України. Більшість з них знаходиться в Росії», - сказав він.

Водночас Геращенко висловив надію на повернення підозрюваних на територію України «після того, як зміниться політична ситуація в Росії».

Як повідомляв ДеПо, сьогодні на брифінгу глава СБУ Валентин Наливайченко повідомив про арешт п'яти офіцерів-високопосадовців за статтею «Державна зрада». Крім того він підтвердив повідомлення про те, що в березні-квітні були арештовані 16 офіцерів колишнього «Беркута», підозрювані у вбивстві протестувальників на Майдані Незалежності в Києві.

Нагадаємо, що Янукович, Якименко, Захарченко, Пшонка та інші обвинувачуються в розстрілі учасників Майдану і оголошені в розшук.