Роспропаганда наплодила "орків" з липкою смердючою ватою, - Турчинов

Секретар РНБО України Олександр Турчинов заявив, що російська пропаганда навчилася непорядних людей позбавляти залишків сумління і честі, перетворюючи їх душі і свідомості на липку смердючу вату
Depo.Влада
16 червня 2016 16:13
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у інтерв'ю тижневику "Новое время", передає depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

На запитання, чи вжив Турчинов заходів після нападу на його дружину, він відповів:

"Це була реальна загроза життю моєї дружини та її колеги. Аня (дружина,- ред.), звісно, злякалася, але діяла достатньо рішуче, сама викликала поліцію. Нападник дав свідчення, що він давно готувався помститися мені за те, що "я почав війну на Донбасі", "втопив Донбас в крові". Він переконаний українофоб. Пояснив, що не зміг через особисту охорону дістатися до мене, і вирішив взяти в заручники дружину, щоб вона викликала мене, а він би вдарив мене ножем".

За словами Турчинова, цю ненависть до всього українського, до всіх, хто захищає країну, пояснити раціонально практично неможливо.

"Російська пропаганда навчилася непорядних людей позбавляти залишків сумління і честі, перетворюючи їх душі і свідомості на липку смердючу вату. Вони наплодили цілі армії таких "орків", від яких ми і захищаємо нашу країну",- додав він.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада