Роскомнагляд хоче заблокувати сайт "Відкрита Росія" через статтю про Крим

Сайт фонду "Відкрита Росія", створеного Михайлом Ходорковським, хоче заблокувати Роскомнагляд

25 червня "Відкрита Росія" отримала від Роскомнагляду повідомлення про обмеження доступу до її сайту, передає depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

23 червня "Відкрита Росія" опублікувала статтю "Що чекає російських туристів на шляху до Криму: версія ТЗПС і реальність". У статті розповідається про пам'ятку, що з'явилася на сайті Товариства захисту прав споживачів.

У статті пояснюється, що реальність відрізняється від опису в пам'ятці.

 "Смішно, коли юридичний аналіз та поради лякають "правоохоронну" структуру. Моє ставлення до прокуратури Росії відомо - я вважаю це відомство з його нинішньою ідеологією антиконституційним. Мені знайомі і їхні методи - силові, а не правові. Саме тому я запропонував редакції сайту прибрати матеріал. Сподіваюся, всі, кому він цікавий, встигли його скопіювати", - прокоментував ситуацію Михайло Ходорковський.

Фонд "Відкрита Росія" зазначає, що повідомлення Роскомнагляду датована 22 червня, а пам'ятка Товариства захисту прав споживачів з'явилася в інтернеті 23 червня.

Раніше президент Росії Володимир Путін назвав рекомендації росіянам не їхати в Крим "обслуговуванням інтересів іноземних держав".

Нагадаємо, У четвер, 18 червня, громадська організація "Товариство захисту прав споживачів "Громадський контроль" рекомендувала російським туристам, щоб уникнути проблем у майбутньому, зокрема, з оформленням шенгенської візи, в'їжджати до Криму лише з материкової частини території України, маючи при цьому дозвіл української влади.