Роскомнагляд хоче заблокувати сайт "Відкрита Росія" через статтю про Крим

Сайт фонду "Відкрита Росія", створеного Михайлом Ходорковським, хоче заблокувати Роскомнагляд
Depo.Влада
25 червня 2015 19:20
ФОТО: depo.ua

25 червня "Відкрита Росія" отримала від Роскомнагляду повідомлення про обмеження доступу до її сайту, передає depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

23 червня "Відкрита Росія" опублікувала статтю "Що чекає російських туристів на шляху до Криму: версія ТЗПС і реальність". У статті розповідається про пам'ятку, що з'явилася на сайті Товариства захисту прав споживачів.

У статті пояснюється, що реальність відрізняється від опису в пам'ятці.

 "Смішно, коли юридичний аналіз та поради лякають "правоохоронну" структуру. Моє ставлення до прокуратури Росії відомо - я вважаю це відомство з його нинішньою ідеологією антиконституційним. Мені знайомі і їхні методи - силові, а не правові. Саме тому я запропонував редакції сайту прибрати матеріал. Сподіваюся, всі, кому він цікавий, встигли його скопіювати", - прокоментував ситуацію Михайло Ходорковський.

Фонд "Відкрита Росія" зазначає, що повідомлення Роскомнагляду датована 22 червня, а пам'ятка Товариства захисту прав споживачів з'явилася в інтернеті 23 червня.

Раніше президент Росії Володимир Путін назвав рекомендації росіянам не їхати в Крим "обслуговуванням інтересів іноземних держав".

Нагадаємо, У четвер, 18 червня, громадська організація "Товариство захисту прав споживачів "Громадський контроль" рекомендувала російським туристам, щоб уникнути проблем у майбутньому, зокрема, з оформленням шенгенської візи, в'їжджати до Криму лише з материкової частини території України, маючи при цьому дозвіл української влади.