Російський суд відмовив у експертизі відео з можливим алібі Савченко, - адвокат

Судилище відмовилося призначити експертизу відео бойовиків з моментом взяття в полон Надії Савченко
Depo.Влада
17 лютого 2016 13:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив у своєму "Твіттері" адвокат української льотчиці Микола Полозов, передає depo.ua.

Сьогодні захист Надії Савченко закінчив представляти в суді докази її невинуватості. Разом з тим, судді відмовилися провести експертизу відео, що підтверджує алібі української льотчиці.

"Порадившись, судді вирішили судову комплексну відеотехнічну-астрономічну не призначати. Алібі-шмалібі, про що ви? Подання доказів стороною захисту завершено. Прокурори просять час для складання списку додаткових доказів.?.", - розповів Полозов.

На даний момент в засіданні суду оголошена перерва.

Нагадаємо, російське слідство обвинувачує Савченко за статтями "вбивство" і "замах на вбивство". Українка всі обвинувачення заперечує. Насправді після захоплення в полон бойовиками її переправили на територію Росії. Надія Савченко оголосила голодування 18 грудня після того, як було продовжено її тримання під вартою.

Довідка. Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. Савченко загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада