Російський суд не забирає з пошти посилку з документами ГПУ на захист Савченко

Суд у справі Надії Савченко не забрав на пошті бандероль з надісланими з ГПУ документами по цій справі
Depo.Влада
14 грудня 2015 17:58
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання суду повідомили адвокати Савченко, передає depo.ua з посиланням на "Медиазона".

Зокрема, Новіков заявив, що Генпрокуратура України направила в російське наглядове відомство і в Донецький суд документи, які запрошувала російська сторона.

Але їх досі так і не забрали з відділення пошти, яка розташовано усього за 400 метрах від будівлі суду.

"Прошу суд забезпечити отримання поштового відправлення та долучення до матеріалів цієї справи. При необхідності витребувати у Генпрокуратури Росії оригінали, отримані у Генпрокуратури України", - заявив Новіков.

Адвокат називає не зовсім нормальним, що поштове відділення не сповістило суд про отримання документів, але на сайті про це повідомило. Новіков подав клопотання про витребування зазначених матеріалів у Генпрокуратури Росії. Як зазначає Новіков, необхідно з'ясувати долю цих документів.

"Я так зрозуміла, що на Росії погано працює не тільки слідство, а й пошта", - сказала Савченко. Клопотання задоволено частково. Судді ухвалили з'ясувати у відділенні пошти, чи дійсно надійшли документи і, якщо надійшли, чому про це не сповістили.

Вони також попросили доставити документи, але питання про їх долучення до справи поки не вирішено.

Згодом суд вирішив перевірити інформацію захисту щодо посилки на пошті, однак долучати до справи документи звідти поки не буде. 

Зазначимо, про те, що Генпрокуратура направила російській стороні документи щодо справи Савченко стало відомо 23 листопада. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада