Російський сенатор купив найбільший особняк у Лондоні за $450 млн (ФОТО)

Член Ради Федерацій Росії від Мурманської області Андрій Гур'єв купив лондонський маєток Вітанхерст, найбільший після Букінгемського палацу будинок у Лондоні
Depo.Влада
26 травня 2015 12:52
ФОТО: depo.ua
Російський сенатор купив найбільший особняк у Лондоні за $450 млн (ФОТО)
Російський сенатор купив найбільший особняк у Лондоні за $450 млн (ФОТО)

Про це пише у своєму блозі російський опозиціонер Олексій Навальний з посиланням на розслідування "Нью Йоркера", передає depo.ua.

Вартість маєтку оцінюється в $450 млн.

Російський сенатор купив найбільший особняк у Лондоні (ФОТО) - фото 1

"З 2008 року маєток ремонтують - добудовують оранжерею і якісь підземні катакомби з басейном, домашнім кінотеатром, кімнатами прислуги і т.д", - пише Навальний.

Крім особняка, у Гур'єва в Лондоні є квартира.

Російський сенатор купив найбільший особняк у Лондоні (ФОТО) - фото 2

"Мова йде про триповерхову квартиру в одному з елітних житлових комплексів. Квартира була придбана в 2008 році за 7 мільйонів фунтів. Теж записана на офшор з BVI, що знаходиться за тією ж адресою, що і офшор для замку", - написав Гур'єв.

Крім того, недалеко від Гур'єва у Лондоні живе син глави РЖД Андрій Якунін.

Гур'єв вважається власником "Фосагро" - хімічного холдингу, що виробляє добрива та агрохімікати. Його статки Форбс оцінює в $3,5 млрд. У Гур'єва в "Фосагро" більше 70% частки. Іншим великим акціонером (близько 15%) "Фосагро" є Володимир Литвиненко, ректор Гірничого університету в Петербурзі, де захищав кандидатську Путін. Він також керував петербурзькими передвиборними штабами Путіна впродовж декількох термінів.

Мітки: Лондон, Росія