Російський "педофільний" омбудсмен оголосив дитячий конкурс своїх портретів

Одіозний уповноважений з прав дитини Павло Астахов оголосив всеросійський конкурс дитячих малюнків на свою честь
Російський "педофільний" омбудсмен оголосив дитячий конкурс своїх портретів
Російський "педофільний" омбудсмен оголосив дитячий конкурс своїх портретів

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт дитячого омбудсмена.

 На конкурс приймаються дитячі творчі роботи у вигляді малюнків, що "відповідають тематиці конкурсу та відображають уповноваженого з прав дитини та його діяльність". Організатором виступає Асоціація уповноважених з прав дитини в Росії.

 Кращі дитячі роботи конкурсу "Я малюю уповноваженого з прав дитини" будуть представлені на виставці, організованій в рамках XII з'їзду уповноважених з прав дитини в Росії, проведення якого заплановано в Пскові 1-2 жовтня.

"Метою конкурсу є формування правової культури та творчих здібностей дітей та підлітків, їх залучення до заняття художньою творчістю", - наголошується в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що обурені шлюбом 47-річного чеченського поліцейського Нажуда Гучігова з 17-річною Луїзою Гойлабієвою інтернет-користувачі активно підписують петицію за відставку уповноваженого з прав дитини при президенті Росії Павла Астахова

Нагадаємо, даючи коментар щодо ранніх шлюбів в Чечні, дитячий омбудсмен стверджував, що  це нормально, бо "є місця, де жінки вже в 27 років зморщені, і за нашими мірками їм під 50″. Пізніше він вибачився за свої слова, проте "весіллю століття" перешкоджати відмовився.