Російський "педофільний" омбудсмен оголосив дитячий конкурс своїх портретів

Одіозний уповноважений з прав дитини Павло Астахов оголосив всеросійський конкурс дитячих малюнків на свою честь
Depo.Влада
30 червня 2015 18:52
ФОТО: depo.ua
Російський "педофільний" омбудсмен оголосив дитячий конкурс своїх портретів
Російський "педофільний" омбудсмен оголосив дитячий конкурс своїх портретів

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт дитячого омбудсмена.

 На конкурс приймаються дитячі творчі роботи у вигляді малюнків, що "відповідають тематиці конкурсу та відображають уповноваженого з прав дитини та його діяльність". Організатором виступає Асоціація уповноважених з прав дитини в Росії.

 Кращі дитячі роботи конкурсу "Я малюю уповноваженого з прав дитини" будуть представлені на виставці, організованій в рамках XII з'їзду уповноважених з прав дитини в Росії, проведення якого заплановано в Пскові 1-2 жовтня.

"Метою конкурсу є формування правової культури та творчих здібностей дітей та підлітків, їх залучення до заняття художньою творчістю", - наголошується в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що обурені шлюбом 47-річного чеченського поліцейського Нажуда Гучігова з 17-річною Луїзою Гойлабієвою інтернет-користувачі активно підписують петицію за відставку уповноваженого з прав дитини при президенті Росії Павла Астахова

Нагадаємо, даючи коментар щодо ранніх шлюбів в Чечні, дитячий омбудсмен стверджував, що  це нормально, бо "є місця, де жінки вже в 27 років зморщені, і за нашими мірками їм під 50″. Пізніше він вибачився за свої слова, проте "весіллю століття" перешкоджати відмовився.