Російський опозиціонер Боровой придумав свій план деокупації Криму

Російський опозиційний політик Костянтин Боровой запропонував власний план з повернення анексованого Росією Криму Україні
Depo.Влада
11 лютого 2016 09:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Newsader.

Метою операції є відновлення Status quo, який існував до лютого 2014 року, відновлення, підписаних до того моменту міжнародних і міждержавних угод, що стосуються Криму.

Операція з відновлення законної влади України в Криму сторони розглядають, як технічну операцію, виконувану правоохоронними та силовими структурами Росії та України, а також спостерігачами ОБСЄ на підставі Плану, підписаного представниками ЗС РФ, ЗСУ, МВС РФ, МВС України, представниками ОБСЄ.

Боровой пропонує проводити деокупацію Криму в декілька етапів.

Територія Криму розбивається на 6 Зон. У кожній Зоні послідовно від Зони до Зони відбувається передача управління в наступному порядку:

1. Вивід озброєнь і сил ЗС РФ,

2. Введення на територію Зони сил МВС України, спостерігачів ОБСЄ, Тимчасової адміністрації України,

3. Виведення сил МВС РФ з території Зони.

4. Введення на територію Зони ВСУ.

За словами Борового, таким поетапним виведення російських військ з Криму вдасться уникнути зіткнень з українськими військовими.

Згідно з планом Борового, на території Криму (Керч) створюється Штаб з координації та зв'язку для реалізації Плану.

До складу Штабу входять представники ЗС України та Росії, МВС Росії і України, тимчасових адміністрацій територіальних органів влади Криму з російського та українською боку, спостерігачі ОБСЄ.

Представники України та Росії наділяються своїми урядами усіма необхідними повноваженнями і засобами зв'язку для реалізації Плану.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада