Російський міністр побажав горіти в пеклі тим, хто має питання до подвигу "панфіловців"

Російський міністр культури Володимир Мединський знову різко висловився з приводу тих, хто ставить під сумнів справжність історії про подвиг 28 панфіловців, які нібито ціною власного життя затримали просування німецьких танків під час оборони Москви в ході Другої світової війни

Півтора місяця тому він назвав їх "мерзотою повною", а сьогодні побажав горіти в пеклі, пише  "Російська газета".

На його думку, панфіловці - святі. "Як сотні і тисячі наших предків, які віддали своє життя і які прийняли страшну загибель за наші життя. Ставитися до їхніх життів можна тільки як до житій святих", - сказав він на заході, присвяченому 75-річчю від дня страти Зої Космодем'янської.

"Ставити їхній подвиг під сумнів, щось там шукати під лупою, рахувати - 28 чи 38 - це вчиняти точно так само, як вчинив цей поліцай, який здав її фашистам. Німці 30 срібняків заощадили, як відомо, вони нагородили його пляшкою самогону за це. Та горить він у пеклі! Як будуть горіти ті, хто ставить під сумнів, копається і намагається спростувати подвиг наших предків", - сказав Мединський.

Нагадаємо, в липні 2015 року Держархів РФ заявив, що знаменита історія про подвиг 28 червоноармійців-панфіловців була придумана журналістами. У доповіді Військової прокуратури СРСР ще в травні 1948 року повідомлялося, що ця історія не відповідає дійсності і є вигадкою співробітників газети "Червона зірка".   

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"