Російський консул дві години секретничав із затриманими ГРУшниками

Завідувач консульським відділом посольства Росії в Україні Олексій Грубий провідав у лікарні затриманих російських військовослужбовців Головного розвід управління Генштабу Росії Євген Єрофєєва і Олександра Александрова
Depo.Влада
26 травня 2015 18:52
ФОТО: depo.ua

Близько 18:00 дипломат пішов з палати, повідомляє depo.ua з посиланням на ТСН.

Зустріч консула із затриманими російськими військовими тривала майже дві години, під час візиту російського дипломата в лікарні запровадили посилені заходи безпеки.

Представник дипвідомства вийшов через чорний хід, намагався сховатися від журналістів і майже на всі питання відповідав те ж саме: чекати офіційного коментаря посольства.

"Вони живі, відносно здорові - це вже добре. Ми зустрілися - це зараз головне", - сказав Грубий.

Крім того, представник Росії відповів на питання, чи можливий обмін двох російських спецпризначенців на полонених українців, зокрема льотчицю і народного депутата Надію Савченко. Консул заявив, що про обмін не може бути й мови, поки тривають слідчі дії.

Нагадаємо, що 16 травня біля міста Щастя на Луганщині сили АТО взяли у полон двох  військовослужбовців ГРУ Генштабу Росії - Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва. 18 травня, голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що затримані російські спецназівці будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за участь у терористичній організації.  Зараз їм висунуто підозру в тероризмі. Також встановлено, що бригада затриманих воювала в Чечні та Косово.

22 травня Єрофєєва і Александрова арештували до 19 липня