Російські ЗМІ вигадали фейк про домагання Порошенка до темношкірого метрдотеля

Російські ЗМІ поширюють фейкову історію про сексуальні домагання президента України Петра Порошенка до співробітника готелю Plaza у Нью-Йорку. Нібито український лідер почав хапати його за руки і пропонувати посидіти, випити і зайнятися коханням
Depo.Влада
1 жовтня 2015 14:27
ФОТО: depo.ua

Таку інформацію вкинуло в інформаційне поле видання "Московський комсомолець" з посиланням на неназвані російські ЗМІ та агентство ФАН.

Російська преса начебто почула таку історію про Порошенка від американської радіостанції CBS New York, однак на її сайті такої інформації немає.

Урешті-решт "Московський комсомолець" визнає цю історію "рейковою", однак все одно переповідає її. Нібито якийсь Пол Едвардз - співробітник готелю Plaza в Нью-Йорку, де зупинилася українська делегація - написав заяву в поліцію на Петра Порошенка.

"Увечері, 28 вересня, згідно з регламентом готелю він відвідав президента України в його номері, щоб особисто упевнитися в якості обслуговування. У відповідь не цілком тверезий Порошенко почав хапати його за руки і пропонувати "посидіти, випити і зайнятися любов'ю". Щоб в "достовірності" цієї інформації ніхто не сумнівався, підкреслювалося, що Едвардз є "досить немолодим афроамериканцем" 43-х років", - пише російське видання, додавши, що метрдотель "насилу вирвався" від Порошенка із синцями.

Нагадаємо, що наприкінці вересня російська преса відправила Порошенка у безпробудний запій.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.