Російські ЗМі почали "ліпити" з Порошенка несамовитого п`яницю

Російські журналісти розповсюджують інформацію про "алкогольний" інцидент, який нібито стався з президентом України Петром Порошенком
Depo.Влада
24 вересня 2015 14:50
ФОТО: depo.ua

Так російський сайт SakhaPress, посилаючись на слова "журналістки Христини Нагель", яка нібито в ефірі німецької радіостанції WDR 5 повідомила, що Порошенко був знятий з авіарейсу Київ-Москва в абсолютно п'яному вигляді.

"Те що я скажу, може дуже багатьом не сподобається, проте ми живемо у вільному світі і будь-яка людина має право знати, що в цьому світі відбувається. Так от, з достовірних джерел в СБУ України мені стало відомо, що напередодні абсолютно п'яного президента України Петра Порошенка зняли з рейсу Київ-Москва", - цитує "слова Нагель" російське видання.

"Близько 19:00 до рейсу PS 575 Boeing 737 української авіакомпанії Ukraine International Airline (МАУ) під'їхав броньований Мерседес S-600, з якого вийшли Порошенко і абсолютно розгублений водій. Петро Порошенко був сильно п'яний і абияк піднявшись на борт, трап вже був поданий в очікуванні пасажирів, наказав екіпажу терміново летіти "До Москви до Путіна". Він весь час повторював "Мені дуже треба". Екіпаж посадив його в крісло, після чого Президент України негайно заснув, а екіпаж повідомив про подію диспетчеру. Незабаром под'їхалі співробітники СБУ та сплячого Петра Порошенка перенесли в одну з машин. Протягом години охорона аеропорту "Бориспіль" була повністю замінена, а співробітники безпеки, які пропустили Порошенка, були заарештовані. Ми будемо стежити за розвитком подій"- говориться в повідомленні.

Відзначимо, що цієї суботи - 26 вересня президент України відзначатиме своє 50-річчя.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua