Російські "яблучні" опозиціонери: "Ми не віддамо Крим"

Конфлікт Росії з Україною можна залагодити, не віддаючи окупований Крим
Depo.Влада
29 лютого 2016 11:34
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловила депутат Законодавчих зборів республіки Карелія і голова партії "Яблуко" Емілія Слабунова, передає depo.ua з посиланням на "Русскую службу новостей".

"Яблуко" зможе розв'язати конфлікт з Україною, не віддаючи при цьому Крим і Севастополь… Ми не віддамо Крим, ми говоримо, що потрібно цивілізовано вирішувати ту ситуацію, яка склалася в зв'язку з анексією Криму, - сказала вона.

Партія "Яблуко" і її засновник, кандидат в президенти Росії Григорій Явлінський, який має українське походження, пропонують скликати міжнародну конференцію щодо статусу Криму і провести ще один референдум, який би влаштував усі зацікавлені сторони.

"Передусім мир, виведення країни з ізоляції, зняття самосанкцій і подолання санкцій тупика, захист прав власників і підтримка бізнесу, правова держава, в якій кожен громадянин буде захищений, де суди будуть виконувати свою функцію", - сказала Слабунова.

Нагадаємо, що Росія силовим шляхом анексувала Крим у березні 2014 року після проведення псевдореферендуму. Серед російської опозиції проти поверення півострова Україні виступив Олексій Навальний, за - лідер Партії народної свободи Михайло Касьянов. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада