Російські слідчі шукатимуть у словах Гайдар екстремізм та сепаратизм

Сенатор від Брянської області Росії Михайло Марченко пропонує Слідчому комітету РФ перевірити висловлювання екс-віце-губернатора Кіровської області, а нині радника губернатора Одеської області України Михайла Саакашвілі Марії Гайдар на сепаратизм і екстремізм
Depo.Влада
5 серпня 2015 05:42
ФОТО: depo.ua

Як вважає сенатор, Гайдар, "відпрацьовуючи українське громадянство", наговорила на кримінальну справу в Росії і повинна бути позбавлена ​​російського громадянства, передає depo.ua з посиланням на "Известия".

"Сьогодні ми почули новина про те, що Марія Гайдар стала громадянкою України. Це сталося після того, як вона, ставши радником губернатора Одеси Михайла Саакашвілі, зробила низку гучних заяв про те, що Крим анексований Росією, а спільний ворог з Україною у неї - авторитарний режим, який вбиває людей як в Росії, так і в Україні", - говорить обурений сенатор.

За його словами, він уже написав заяву в СК з проханням перевірити висловлювання Гайдар на сепаратизм і екстремізм, а також закликає її самостійно відмовитися від російського громадянства, оскільки вона присягнула на вірність іншій державі.

Нагадаємо, Марія Гайдар отримала паспорт громадянки України з рук президента Петра Порошенка у вівторок, 4 серпня. Відзначимо, що разом з Марією Гайдар український паспорт отримав росіянин Володимир Федорін, колишній головний редактор "Forbes-Україна". 

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua.