Російські опозиціонери оскаржують анексію Криму в Конституційному суді

Російські опозиціонери Валерій Отставних, Михайло Аншаков і Костянтин Селезньов оскаржують в Конституційному суді Росії рішення Держдуми про фактичну анексію Криму
Depo.Влада
14 серпня 2015 16:24
ФОТО: depo.ua

Про це співзасновник громадського руху "Майдан без кордонів"  Валерій Отставних повідомив під час виступу у Києві, повідомляє depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.  

"Ми подали позов, звернулись до Конституційного суду, щоб привернути увагу юридичної спільноти Росії, української і міжнародної громадськості до правових аспектів незаконного приєднання Криму. Ми звертаємо увагу на той факт, що Державна дума (а це - вищий законодавчий орган Росії) порушує і російську Конституцію, і міжнародне право. Це дасть змогу міжнародній спільноті відреагувати або бодай прокоментувати цю колізію", - зазначив Отставних.  

Нагадаємо, 30 червня Отставних та Аншаков уже намагались оскаржити у Конституційному суді Росії дане рішення Держдуми. Позов вони подавали від імені товариства захисту прав споживачів "Громадський контроль". Тепер опозиційні активісти звертаються до Конституційного суду кожен окремо як громадяни Росії.

Як повідомлялось, вчора Верховний суд Росії відхилив позов правозахисників, юристів і журналістів, які виступили проти указу президента Володимира Путіна про засекречування втрат на Донбасі.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua