Російські окупанти хизуються "кримським військом"

Командуючий Чорноморським флотом Росії адмірал Олександр Вітко заявив, що в Криму сформовано"самодостатнє у військовому відношенні угрупування сил і засобів"
Depo.Влада
23 липня 2015 12:43
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав журналістам у четвер, повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-АВН".

"Говорячи про кораблі і літаки, не треба забувати і про берегову складову флоту. У рамках формування в Кримському федеральному окрузі самодостатнього угруповання сил на флоті в кінці 2014 року були сформовані нове з'єднання берегової оборони, ракетна бригада, на озброєнні якої знаходяться сучасні протикорабельні ракетні комплекси", - сказав Вітко.

"А також бригада матеріально-технічного забезпечення, зенітно-ракетний, артилерійський полки, окремий морський інженерний полк, полк РХБЗ, два авіаційні полки та інші", - додав він.

За словами адмірала, "при такому прирості сил однієї з головних завдань стає будівництво інфраструктури та житла для військовослужбовців".

"Для флоту будується військове містечко нового типу в Сімферопольському районі, в якому враховані всі сучасні вимоги до розміщення та проживання військовослужбовців, розміщення техніки і передбачена соціальна інфраструктура", - повідав Вітко.

Говорячи про житло, він заявив, що активно йде заселення нового мікрорайону в севастопольській бухті Козача, в якому побудовані 50 житлових будинків на 2109 квартир.

Раніше також повідомлялося, що Росія розмістить в Криму ескадрилью бомбардувальників Ту-22М3.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua.