Російські дипломати вимагають побачення з ГРУшниками

Російська Федерація в черговий раз закликала українську владу забезпечити доступ представника посольства Росії в Києві до затриманих на Донбасі Олександра Александрова і Євгена Єрофеєва
Depo.Влада
25 травня 2015 19:55
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС РФ, передає depo.ua.

У відомстві зазначили, що 25 травня в МЗС Росії був запрошений тимчасовий повірений у справах України в Росії Руслан Німчинський, у бесіді з яким обговорювалася ситуація із затриманням на території України цих російських громадян.

"З російської сторони було підкреслено, що з першого дня їх затримання Посольство Росії в Україні домагається зустрічі з ними російського консула. Однак дотепер ця проблема не вирішена. Було констатовано, що українська влада політизує дану тему, некоректно використовуючи з цією метою засоби масової інформації", - повідомили в зазначили в російському зовнішньополітичному відомстві.

Російські дипломати закликали "в найкоротші терміни" допустити до затриманих представника свого посольства.

В СБУ раніше заявляли, що не заважають візитам адвокатів і консулів до затриманих військовослужбовців Росії. 

Нагадаємо, що 16 травня біля міста Щастя на Луганщині сили АТО взяли у полон двох  військовослужбовців ГРУ Генштабу Росії - Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва. 18 травня, голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що затримані російські спецназівці будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за участь у терористичній організації.  Зараз їм висунуто підозру в тероризмі. Також встановлено, що бригада затриманих воювала в Чечні та Косово.

22 травня Єрофєєва і Александрова арештували до 19 липня