Російська влада шукає зачіпку, щоб порушити справу проти захисту Савченко, - адвокат

Російській владі не подобається робота захисту Савченко, і вона шукає привід для порушення кримінальних справ проти адвокатів
Depo.Влада
19 листопада 2015 16:44
ФОТО: depo.ua

Про це заявив один з адвокатів Надії Савченко Микола Полозов, передає depo.ua.

"Фотографії Плотницького, зроблені в залі суду (закритого засідання -  ред.), і з моїми коментарями можуть бути причиною порушення кримінальної справи щодо нас (адвокатів - ред.). Насправді це тільки привід, єдиною причиною може бути наша робота щодо захисту Савченко. М'яко кажучи це не подобається російській владі і потрібна була будь-яка зачіпка, вона знайшлася", -  сказав він.

За словами Полозова, сьогодні суд прийняв рішення щодо адвокатів, на основі якого слідство може відкрити кримінальну справу і винести вирок.

"На даний час справи нема, є тільки потенціал, але ми невиключаємо, що російська влада піде далі і спробує взятися серйозно за нас. Звинувачень ніяких не озвучено. Поки що це думка прокурорів, які отримують інструкції Кремля. Я думаю, що те, за що нас можуть притягнути - це розголошення даних слідства, розголошенння даних закритого суду, за це кримінальна відповідальність і навіть можуть кинути за грати", - сказав він.

Нагадаємо, 18 листопада адвокати народного депутата Надії Савченко Марк Фейгін та Микола Полозов частково транслювали те, про що на допиті на закритому засіданні суду каже ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький у справі льотчиці.

Прокурори попросили донецький суд притягти до кримінальної відповідальності адвоката Надії Савченко Марка Фейгіна за публікації в "Твіттері" інформації про допит ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада