Росіяни погрожували за участь у блокаді Криму, - заступник глави Меджлісу Джелял

Російські правоохоронці намагалися вплинути на кримських татар з метою недопущення їх участі в "продовольчої блокаді" Криму
Depo.Влада
20 вересня 2015 22:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

"Мене і через мене намагалися решту переконати, що ця акція нічого хорошого не принесе, вона дестабілізує і так далі. І заодно попередили, що у тих, хто поїдуть, будуть проблеми. Попереджали мене, щоб я доклав зусиль, аби жителі Криму - кримські татари не виїжджали на акцію блокування Криму, під загрозою того, що проти них будуть вжиті заходи аж до відкриття кримінальних справ ", - розповів Джелял.

Він також уточнив, що бесіди ці не були офіційними допитом. А Меджліс, за словами заступника голови органу, що не закликав кримських татар брати участь у блокаді. Він підкреслив, що "всі організаційні питання взяли на себе ті, хто проживає на території материкової України".

Лідери кримськотатарського народу 20 вересня почали безстрокову акцію з блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму. За інформацією координаційної ради акції через адміністративний кордон будуть безперешкодно пропускатися пішоходи та легковий транспорт.

Більше новин читайте на Влада.Depo.ua.

Мітки: блокада, Крим